ONBIR

(n11) Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Halka Arz Bilgileri

(Taslak)
Halka Arz Tarihi :
Halka Arz Fiyatı/Aralığı : Hazırlanıyor...
Bist Kodu : ONBIR
Son Güncelleme:

(n11) Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.

n11.com, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük teknoloji gruplarından SK Group’un ortaklığında Doğuş Planet çatısı altında Mart 2013’te kurulmuştur. Tüm kategorilerde 20 milyondan fazla ürün ve 270 binden fazla kayıtlı iş ortağını 23 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıyla buluşturan ve alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunan n11 Türkiye’nin öncü açık pazar konseptli alışveriş platformlarından biridir. n11.com, sürdürülebilir ve teknolojik yatırımlarıyla müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise iş birliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Türkiye’de e-ticaret sektörünün lideri olmak vizyonu ile hareket eden n11 hem müşterilerine hem de iş ortaklarına yenilikçi hizmet sunmayı hedeflemektedir.

n11.com tarafından, 2020’nin son aylarında hayata geçirilen Türkiye’nin pazaryeri konseptli ilk ikinci el araç platformu garaj11, ilk defa araç sahibi olmak, aracını değiştirmek ya da var olan aracını hemen satmak isteyenlere, bilgisayar başında dakikalar içinde zahmetsizce araç alım satım işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunuyor. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak hizmete sunulan online market servisi Market11, online alt yapısı bulunmayan yerel marketlere altyapı desteği vererek ekonomiye destek oluyor ve e-ticarete giriş yapmalarını sağlıyor. n11.com’un çatısı altında yer alan özgür, enerjik ve pozitif temasıyla giybiModa, birçok moda markasının yanı sıra özel ve kapsül koleksiyonlarıyla moda tutkunlarına yepyeni bir platform sunuyor.

Müşterilerine ve e-ticaret faaliyetlerinde kendilerini tercih eden işletmelere ‘kusursuz’ bir platform sunmak için yatırımlarını hayata geçiren n11.com, KOBİ’lerin e-ticarete katılımının teşvik edilmesi kapsamında Mağaza Destek Merkezleri, n11mağazam, n11cloud, n11faturam, n11depom ve e-ihracat (Cross Border Trade) gibi projelerle çalışmalarını sürdürüyor.

Şehir : İstanbul
Dahil Olduğu Endeksler :
dogus-planet-elektronik-ticaret-ve-bilisim-hizmetleri-a-s