BEYAZ

Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş.

Halka Arz Bilgileri

Halka Arz Tarihi :
Halka Arz Fiyatı/Aralığı : 4,50 TL
Pay : 3,528,000 Lot
Aracı Kurum : Galata Menkul Değerler A.Ş.
Fiili Dolaşımdaki Pay : 24,451,514 Lot
Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı (%) : %24.52
Bist Kodu : BEYAZ
Endeks : BIST500
Pazar : Ana Pazar
Bist İlk İşlem Tarihi : 28 Mart 2012
Son Güncelleme:
Yatırımcı Grubu Dağıtım
Kişi Lot Oran
Yurtiçi Gerçek 450 - -
Yurtiçi Tüzel 6 - -
Yurtdışı Fon 1 - -
Toplam 457 3.528.000 %100
BEYAZ Grafiği (Gecikmeli)

Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş.

Beyaz Filo Kiralama, 1993 yılında Didim Altınkum'da Beyaz Turizm ve Yatçılık Ltd. Şti. ünvanı ile 3 otomobil, 10 motosiklet ve 10 bisiklet ile faaliyetlerine başlamıştır.

Bugün itibariyle otomobil müzayedesi ve otomobil perakendeciliği konularında aktif olarak çalışmaktadır.

Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Dacia markalı araçlarının yetkili satıcılığını uluslararası standartlar çerçevesinde kaliteli ve güvenilir şekilde sürdürmektedir.

Beyaz Filo Kiralama; otomobil perakendeciliğinde temsil ettiği markalar bazında lider konumunda olup, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir program dahilinde en uygun koşullarda çağdaş ve güncel konumda hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır.

Filolara araç satışı konusu özel ihtisasımız olup, ülkemizde faaliyet gösteren bütün büyük ve küçük filoların ihtiyaçlarına göre ve talep edilen tüm seçeneklere göre hizmet vermekteyiz.

2008 yılından bu yana otomobil müzayedesi yapmakta olan firmamız, her Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 13:00’de müzayede düzenlenmektedir. Müzayedelerimizde TUV SÜD tarafından bağımsız ekspertizi yapılmış araçları hem fiziken katılım hem de online katılıma imkan sağlayarak satmaktayız.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinen Beyaz Filo Kiralama, otomotiv konusunda ülkemizin en güvenilir ve saygın firmaları arasında yerini almıştır.

Şehir : Balıkesir