MKROY

Mikro Yazılımevi Yazılım Hizmetleri Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş.

Halka Arz Bilgileri

(Taslak)
Halka Arz Tarihi :
Halka Arz Fiyatı/Aralığı : Hazırlanıyor...
Pay : 83,397,460 Lot
Ek Pay : 12,509,619 Lot
Aracı Kurum : İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Bist Kodu : MKROY
Son Güncelleme:

Mikro Yazılımevi Yazılım Hizmetleri Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş.

Mikro Yazılım 1988 yılında kurulan, Türkiye’nin köklü, öncü, yenilikçi ve geniş ürün yelpazesine sahip yazılım şirketidir.

Her sektördeki küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere özel geliştirdiği kullanımı kolay, kapsamlı ve fonksiyonel ticari yazılımlarla tüm ihtiyaçları karşılıyor. 2017 yılında Turkven ve Earlybird Venture Capital’den önemli bir yatırım aldı.

Mikro Yazılım, Türkiye dışında Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan ve Arap ülkelerinde de pek çok işletme tarafından kullanılan uluslararası değer görmüş yazılımlar kategorisinde yer alıyor. Ürün ve hizmetlerini, 350 iş ortağıyla Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde 105 bini aşkın işletmeyle buluşturmayı başardı. Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük e-Dönüşüm hizmet sağlayıcılarından biridir.

2018 yılında, mali müşavirlerin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunan, kobi'ler için muhasebe ve ticari yazılım programları yazan Zirve Yazılım ile 2019 yılında ise küçük işletmeler için ön muhasebenin internet üzerinden kolaylıkla yapılabildiğini ispatlayan Paraşüt’ün Mikro Yazılım ailesine katılımı ile sektörün en önemli oyuncularından biri haline geldi.

2020 yılında mali müşavirlerin resmi evrak işlerini kolaylaştıran ve müşteri çözümleri sunan Muhasebetech, küçük ve orta ölçekli işletmelerin satış verimliliklerini artırmak amacıyla pazaryeri entegrasyon hizmeti sunan Shopside ve son olarak 2021’de mali müşavirlere kanun ve mevzuat değişikliklerinde anında bilgilendirme yapan ve meslek erbaplarının mevzuat değişiklikleri hakkında her zaman güncel kalmalarını sağlayan MevzuatTR'yi kendi bünyesine kattı.

Mikrogrup çatısı altında birleşen tüm şirketler, kobiler ve müşavirler için uçtan uca çözümler sunarak, hayatlarını kolaylaştıracak ürün ve hizmetler geliştirmeye, birlikte başarmaya, yarın da bugünden daha güçlü bir şekilde varlığını sürdürebilmek ve sektörün en iyisi olmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Şehir : İstanbul
Dahil Olduğu Endeksler :
mikro-yazilimevi-yazilim-hizmetleri-bilgisayar-san-ve-tic-a-s