SANEL

San-El Mühendislik Elektrik Taahhüt San. ve Tic. A.Ş.

Halka Arz Bilgileri

Halka Arz Tarihi :
Halka Arz Fiyatı/Aralığı : 3,98 TL
Pay : 3,300,000 Lot
Aracı Kurum : Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.
Fiili Dolaşımdaki Pay : 18,103,913 Lot
Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı (%) : %99.17
Bist Kodu : SANEL
Pazar : Alt Pazar
Bist İlk İşlem Tarihi : 2 Aralık 2013
Son Güncelleme:
Yatırımcı Grubu Dağıtım
Kişi Lot Oran
Yurtiçi Gerçek 620 - -
Yurtiçi Tüzel 12 - -
Yurtiçi Fon 6 - -
Yurtiçi Yatırım Ortaklığı 1 - -
Yurtdışı Gerçek 2 - -
Toplam 641 3.300.000 %100
SANEL Grafiği (Gecikmeli)

San-El Mühendislik Elektrik Taahhüt San. ve Tic. A.Ş.

SAN-EL Mühendislik Ltd. Şti. 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şirketimiz 1000 kVA ile 100,000 kVA arasında kurulu elektrik gücüne sahip tüm tesislerin ihtiyacı olan enerji dağıtım kontrol ve kumanda panolarının projelendirmesini imalatını ve bazı durumlarda tesis müteahhitliğini gerçekleştirir.

Söz konusu kurulu güce sahip tesislere örnek olarak kağıt, çimento, demirçelik, alüminyum, plastik, tekstil, petrokimya gibi tüm endüstriyel tesisler, oteller alışveriş merkezleri, iş merkezleri, hastaneler, devlet binaları gibi tüm sosyal tesisler, maden işletmeleri, enerji santralleri, toplu konutlar gibi akla gelen tüm orta ve büyük boyutlu işletmeler gösterilebilir.

Şirket mevcut durumunda 3000 göz elektrik pano imalatını yaklaşık 60 kişilik bir kadro ve 2000 m2 kapalı alan ile gerçekleştirerek 2012 yılı için 47 Milyon TL faturalama rakamına ulaşmıştır.

Şirket yukarıda bahsedilen bu rakamlara ulaşmış olarak halihazırda ülke içerisindeki elektrik pano imalat firmalarından en önemlilerinden bir tanesi durumundadır.

Şirketin bu başarılı kariyeri, Türkiyenin ilk 500 firması arasına girmiş pek çok işletmeyi müşterisi haline getirmiştir. Söz konusu müşterilerine vermiş olduğu memnun edeci hizmetin sonucu olan aynı firmalardan düzenli ve tekrar eden sipariş alımları şirketin çok önemli diğer bir değeridir.

Bu firmalar arasında ; ABB, Kardemir, Türk Pirelli, Korteks, Erdemir, Oyak Renault Borusan, Aksa Akrilik, Tosçelik, Hayat Kimya, Mercedes, Fırat Plastik, Asaş, Göltaş Çimento, Ford Otosan, Cargill, Federal Mogul gibi firmalar bulunmaktadır.

San-el Mühendislik Elektrik Taahhüt San. ve Tic. A.Ş. tümü tam zamanlı olmak üzere 2018 yılı sonu itibariyle 20 kişidir.

Şehir : İstanbul
sanel-muhendislik-elektrik-taahhut-san-ve-tic-a-s